Balatonberényért Egyesület nyertes pályázata – Tesco „Ön választ, mi segítünk”

Egyesületünk a Tesco „Ön választ, mi segítünk” pályázatán 100.000 Ft vissza nem térítendő támogatási összeget nyert, melyet Balatonberény és Csíkszentimre testvértelepülési kapcsolatának fenntartására használtunk fel. Kézműves foglalkozáshoz felhasználható eszközökre és múzeumi belépődíjakra fordítottuk ezen összeget 2023. augusztusában, amikor az erdélyi gyermekek településünkön tartózkodtak.

Ezúton szeretnénk megköszönni mindenki segítségét, aki a koronggyűjtés időszaka alatt Egyesületünket tisztelte meg azzal, hogy a vásárláskor kapott korongot a mi hengerünkbe helyezte el. Valamint a TESCO áruházláncnak is szeretnénk köszönetünket kifejezni, hogy Egyesületünk pályázatát érdemesnek tartotta arra, hogy a megmérettetésben résztvegyen és az elnyert támogatási összeget rendelkezésünkre bocsátotta.

Balatonberényért Egyesület